Hakkımızda

Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberi; Dörtgen Dizayn İzmir Web Tasarım tarafından 2008 yılında temelleri atılmış ve 2014 yılında devam eden 1 yıllık bir süreçte tamamen yenilenerek güncellenmiş, ana hedefi inşaat ve yapı sektörüne hizmet veren firmaları biraraya getirmek olan gelişmiş bir portaldır.

Gerek tasarımı, gerek seo uyumlu kod yapısı ve gerekse üye firmalarımız tarafından kullanımı açısından Türkiye'deki en gelişmiş ve kaliteli firma rehberi olamyı hedefleyen Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberi; Yapı ve İnşaat sektöründe ürün ve hizmet ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara; üye firmalarımızı en iyi şekilde tanıtmayı ve her iki tarafı en kolay şekilde birbirine ulaştırmayı amaçlar.

Web üzerinde yer alan tüm firma rehberlerinden farklı olarak; Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberi'inde sadece Yapı ve İnşaat sektörü firmaları, haberleri ve ürünleri yer almaktadır. Ayrıca sistemimiz firmalar arası rekabete saygılı duruşu ile kullanıcının aklını karıştırmadan, ilgilendiği firmayı en kolay şekilde bulması amaçlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Amacımız Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberi'ni kısa sürede sektörün danışacağı bir rehber ve kullanıcıların ilk olarak göz atacağı ana kaynak yapmaktır. Sadece firmaların ziyaret edeceği bir sistem değil, üye firmalarımızın ticari yaşamına fayda getirebilecek her türlü aktiviteyi gerçekleştirecek bir sistemi hayata geçirmektir.

Dörtgen Dizayn
Dörtgen Dizayn olarak, 2007 yılından beri web tasarım ve yazılım konusunda hizmet vermekteyiz. Hakkımızda detaylı bilgiye www.dortgendizayn.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberi, Dörtgen Dizayn tarafından ortaya çıkarılan ve yönetilen bir proje olup, sürdürülebilir destek anlayışı ile tüm üyelerimize en iyi hizmeti vermek hedefimizdir.

Dörtgen Dizayn