Kocaeli Yapı Rehberi Üyelik Avantajları

 • Neden Kocaeli Yapı ve İnşaat Rehberine Üye Olmalıyım?

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberine üye firma olarak katılmanız, firmanız için pek çok avantaj sağlar. Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi; ürünlerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve firmanız hakkında haber, kampanya, yeni ürün gibi daha pek çok bilgiyi ekleyebileceğiniz (prestij ve prestij plus üyeliklerde) ve size ait yönetim paneli ile bu bilgileri yönetip sürekli güncel tutabileceğiniz bir portaldır.

  30 Kuruştan başlayan günlük üyelik ücretleri

  Paketlerimiz Örnek Üye Firma
 • Sektörün EN İYİLERİ Kocaeli'in EN KALİTELİ Yapı Rehberinde Buluşuyor!

  Kocaeli Yapı Rehberi; sektördeki pek çok sistemin incelenmesi ve genel ihtiyacın belirlenmesinin ardından 1 senelik bir ekip çalışması ile ortaya çıkmış bir sistemdir. Kocaeli Yapı Rehberi, Kocaeli ilindeki en modern, en kaliteli ve en prestijli yapı ve inşaat rehberidir. Amacımız; Kocaeli ilinde hizmet veren ve kendisini bu sektöre adamış firmaları biraraya getirerek, ileriki dönemlerde yapı ve inşaat sektöründen hizmet ve ürün beklentisi olan tüm kullanıcılarının tek kullandığı portal haline gelmektir. Bizim hedeflerimiz çok büyük; bu nedenle EN İYİLER ile çalışmak tek hedefimiz.

 • Sadece İnşaat ve Yapı Sektörü Firmaları!

  Kocaeli Yapı Rehberi, sadece yapı ve inşaat (ve inşaat sektörüne yan hizmet sağlayan) firmalarının yer aldığı bir sistemdir. Diğer sektörlerdeki firmalara yer verilmez. İnşaat ve yapı sektöründeki firmalara ihtiyaç duyan kullanıcılar hitap eder.

 • Modern Tasarım, Temiz İçerik

  Kocaeli Yapı Rehberi; harici reklamlardan (Google reklamları v.b.), gereksiz bilgilerden, görsellerden arındırılmış bir sistemdir. Bu nedenle tasarımsal karışıklıklar önlenir ve web site kullanıcılarının üye firmalarımıza kolay ulaşması sağlanır.

 • Web Sitesi Olarak Kullanabileceğiniz Üye Firma Sayfaları

  Kocaeli Yapı Rehberi; firmanız bilgilerinin 5 ayrı sayfada (firmanıza ait bir web sitesi gibi) yayınlandığı bir sistemdir. Tek sayfa firma tanıtımlarının yarattığı kargaşa ve kalitesilik engellenmiştir. Firma sayfalarınızda sadece size ait bilgiler sunulur, diğer firmalara ve reklamlara kesinlikle yer verilmez. Ürünleriniz, referanslarınız, firmanız hakkında yazınız, iletişim sayfanız, galeriniz ayrı ayrı sayfalarda yer alır ve arama motorlarında indexlenir. Hatta dilerseniz bir alan adınız var ise firma sayfanızı web siteniz olarak kullanabilirsiniz

 • Avantajlı Üyelik Paketleri

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne üye olurken size sunulan üyelik paketlerini değerlendirerek size en uygun ve avantajlı üyelik paketini seçebilirsiniz. 2 senelik üyelik imkanı sunan paketlerimizde, rehber firma sayfanız için hazırlanacak Google Reklam ve web sitemiz içerisinde yer alacak Site Reklamları avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • Gerçek Ziyaretçi İstatistikleri

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nde firma sayfalarınız için tutulan istatiskler (günlük ziyaretçi sayıları) gerçek ziyaretçi giriş sayılarını yansıtır. 24 saatlik zaman diliminde her bir ip bir kez sayılmaktadır. Aynı ip den yapılan girişler her gün 1 kişi olarak belirtilir.

 • Yönetilebilir Firma Sayları

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi üyeliğinizin ardından size özel bir yönetim paneli tahsis edilir. Bu panel ile firma sayfanıza ait tüm bilgileri girebilir ve güncelleyebilirsiniz. Böylelikle firma sayfalarınız sürekli güncel kalır ve müşterileriniz size rahatlıkla ulaşabilir.

 • Daha Fazla Müşteriye Ulaşma Şansı

  Kocaeli Yapı Rehberi'ne üyeliğiniz ardından firma sayfalarınızı güncel firma bilgileriniz ve ürünleriniz ile geliştirmenizin ardından, arama motoru optimizasyonuna uygun yapısı ile firma sayfalarınız içeriğinize uygun şekilde en kısa sürede arama motorlarında yerini alır. Ayrıca; Kocaeli Yapı Rehberi, içeriğindeki gelişmiş firma arama modülü ile web site kullanıcılarımızın sizi rahatlıkla bulmasını sağlar. Sadece firma adresinize yada firma isminize göre değil, hizmet verdiğiniz sektör, ürün portföyünüze ve hizmet verdiğiniz il ve ilçeleri de belirleyebilme ve bu il ve ilçeler için kullanıcılara arama yapma imkanı sunar. Yani adresi İzmir olarak görünen bir firma iseniz ve Manisa Turgutlu ilçesinde hizmet verebiliyorsanız, Manisa Turgutlu araması sonuçlarında görüntülenirsiniz.

 • İlan Panosu Sistemi (Sizlere ihtiyaç duyan kişilere direk ulaşım imkanı)

  Kocaeli Yapı Rehberi'ne üyeliğiniz ardından, sadece üye firmalarımızın detaylı bilgilerini görebildiği "İlan Panosu" sistemimizden de yararlanma imkanınız olur. İlan Panosu sistemimizde; inşaat sektörü ile ilgili hizmet yada ürün ihtiyacı duyan kullanıcılar/müşteriler yapı rehberimizin ilan panosu bölümüne ücretsiz ilan bırakabilirler. Üye firmalarımız bu ilanların detaylarını (ilan verene ait iletişim bilgilerini) görebilirler.

 • Mobil Cihaz Uyumlu Modern Firma Sayfaları

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi içeirğindeki tüm sayfalar ve firma sayfalarınız mobil cihaz (akıllı telefon ve tablet) uyumludur. Modern tasarımı ile kullacılarınızın/müşterilerinizin en iyi şekilde firma sayfalarınıza girmiş olduğunuz bilgilerden yararlanması ve temiz, reklamsız görünümü sayesinde kullancıyı rahatsız etmeden firmanıza rahatlıkla ulaşmasını sağlar.

 • Google Aramalarında Hızlı Sonuç

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi yüksek içerik oranı ve yeni nesil kod sistemi sayesinde Google başta olmak üzere arama motoru optimizasyonuna uygun yapısı ile firma sayfalarınızın ilgili içeriğinde arama sonuçlarında hızla yükselmesini sağlar.