Prestij Paket Özellikleri

 • Prestij Paket Firma Üyeliği

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberine üye firma olarak katılmanız, firmanız için pek çok avantaj sağlar. Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi; ürünlerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve firmanız hakkında haber, kampanya, yeni ürün gibi daha pek çok bilgiyi ekleyebileceğiniz ve size ait yönetim paneli ile bu bilgileri yönetip sürekli güncel tutabileceğiniz bir portaldır. İlgili üyelik paketine ait detaylar aşağıda listelenmiştir.

  275 TL +KDV

  2 Yıllık Üyelik

  Satın Al Örnek Firma
 • 10 Günlük Ücretsiz Ana Sayfa Reklamı

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne Prestij Üye olmanız durumunda firmanız reklamı rehberimizin ana sayfasında 10 gün boyunca yayınlanır. Reklamınıza link verilebilir. Talep etmeniz halinde reklam görseliniz tarafımızdan hazırlanabilir.

 • 10 Adet İçerik Yazısı Ekleme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne Prestij Üye olarak katılmanız durumunda, hem tüm rehberlerimizin ilgili sayfalarında hemde firma sayfanızda yayınlanmak üzere firmanız hakkında haber, yeni ürün ve kampanya yazılarınızı girebilirsiniz.

 • 75 TL değerinde Google Reklam

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne Prestij Üye olarak katılmanız durumunda, firma sayfası içerik girişlerinizi tamalamanızın ardından, Yapı Rehberimizdeki firma sayfanıza yönlenmek üzere 75 TL değerinde Google Reklam çalışması gerçekleştirilir.

 • 3 Şehire Ait Yapı Rehberlerinde Görüntülenme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi, turkiyeyapirehberi.net altında kurulumuş 13 yapı rehberi sitesinden biridir. Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne üye olarak firmanızın seçeceğiniz 2 firma rehberinde daha görüntülenmesini sağlarsınız.

 • 10 Farklı Kategoriye Firma Kaydı

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nde, inşaat sektörü ile iligli 90 farklı kategori yer almaktadır. Firmanızı, ürün ve hizmet gamınıza en uygun 10 farklı kategoride gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kolay Yönetim Paneli

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi üyeliğinizin ardından size özel bir yönetim paneli tahsis edilir. Bu panel ile firma sayfanıza ait tüm bilgileri girebilir ve güncelleyebilirsiniz. Hakkımızda, Referans ve İletişim sayfa içeriklerinizi oluşturabileceğiniz gibi, rehber seçimi, kategori seçimi, ürün ve görsel girişlerinize kadar pek çok işlemi paneliniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Firmanıza Özel Reklamsız Firma Sayfalarınız

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ni diğer firma rehberlerinden ayıran yönü; firmanıza ait 6 sayfadan oluşan firma sayfaları yapısı ile neredeyse firmanıza ait bir internet sitesi görevi görmesidir. Firma sayfalarınızda diğer firmaların reklamları kesinlikle bulunmaz. Bu nedenle kullanıcılar dikkatleri dağılmadan sadece sizin ürün ve hizmetlerinize yoğunlaşabilirler.

 • 35 Adet Ürün Ekleme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne firma üyeliğinizin ardından 35 adet ürün girişi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün girişlerinizi, ürün kategorilerinizi oluşturup bu kategoriler altına ekleyebilirsiniz.

 • Her Ürüne 3 fotoğraf Girişi

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi ekleyeceğiniz her ürün için toplam 3 fotoğraf girebilme imkanı sağlar. Bu şekilde ürünleriniz için daha fazla görsel kullanabilir ve kullanıcılarına daha fazla görsellik sunabilirsiniz.

 • 40 Adet Galeri Görseli Ekleme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberinde yer alacak galeri sayfanıza toplam 40 adet görsel ekleyeblirsiniz. Ekleyeceğiniz görseller ile hem firma sayfalarınız kullanıcılar için daha çekici hale gelmiş olur hem de firmanızı daha fazla tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

 • Gerçek Ziyaretçi İstatistikleri

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nde firma sayfalarınız için tutulan istatiskler (günlük ziyaretçi sayıları) gerçek ziyaretçi giriş sayılarını yansıtır. 24 saatlik zaman diliminde her bir ip bir kez sayılmaktadır. Aynı ip den yapılan girişler her gün 1 kişi olarak belirtilir.

 • Google Harita Üzerine Konum Gösterimi

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nde firma iletişim safyanızda firmanızın konumu Google harita üzerinde gösterilir. Bu özellik için yönetim panelinizden Google Harita Koordinatlarınızı girmeniz yeterlidir. Bu şekilde kullanıcılar firmanızın yer bilgilerine daha sağlıklı ulaşabilirler.

 • İletişim Formu

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nde yer alan firma iletişim sayfanızdaki iletişim formu direk olarak sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresinize bağlı olarak çalışır. Size ulaşmak isteyen kullanıcıların bu formu doldurması durumunda, form içeriğindeki bilgiler e-posta adresinize iletilir.

 • Hizmet Bölgesi Belirleyebilme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'nin en önemli özelliklerinden biri, firmanızın adresi ne olursa olsun, firmanızın hizmet veridği il ve ilçeleri seçebilmenizdir. Örneğin Kocaeli firması olmanıza rağmen başka bir il ve ilçelerinde de hizmet veriyorsanız, bunları belirlemeniz durumunda hizmet bölgesi kapsamında yapılan arama sonuçlarında firmanız listelenir.

 • Faaliyet Alanı/Anahtar Kelime Belirleyebilme

  Kocaeli İnşaat ve Yapı Rehberi'ne hem arama alanlarında kullanımak üzere hemde firma sayfalarınızın arama motoru optimizasyonunun sağlanabilmesi için 20 adet anahtar kelime girişi imkanı sağlanır.